Publications Office of the EU
Neišimtinių nuolaidų sutarčių sudarymas pagal SGB V 130a straipsnio 8 dalį ir 130c straipsnio 1 dalį dėl vaistų, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos geležies (III) natrio gliukonato komplekso (B03AC07), taikant vadinamąjį atvirąjį modelį. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Neišimtinių nuolaidų sutarčių sudarymas pagal SGB V 130a straipsnio 8 dalį ir 130c straipsnio 1 dalį dėl vaistų, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos geležies (III) natrio gliukonato komplekso (B03AC07), taikant vadinamąjį atvirąjį modelį.

  • Paskelbta
    11/10/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
  • Galutinis terminas
    30/09/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/10/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die Gesundheitskasse
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEB3D Donnersbergkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33600000 Farmacijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
AOK24141-991
Aprašymas

Neišimtinių nuolaidų sutarčių sudarymas pagal SGB V 130a straipsnio 8 dalį ir 130c straipsnio 1 dalį dėl vaistų, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos geležies (III) natrio gliukonato komplekso (B03AC07), laikotarpiu nuo 2024 m. gruodžio 1 d. iki 2026 m. lapkričio 30 d. su galimybe bet kuriuo metu sudaryti sutartį (atviros įmonės modelis). Atvirame posėdyje vaistiniai preparatai neįtraukiami į BfArM sąrašą pagal SGB V (Pediatriniai vaistiniai preparatai) 35 straipsnio 5a dalį.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
sen-info
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/10/2026 08:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.