Publications Office of the EU
Graikija-Sindos Thessalonikis: Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Graikija-Sindos Thessalonikis: Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)

  • Skirta
    19/09/2013
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,500.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,500.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Αριθμός Διακήρυξης 13/2011
Aprašymas

Προμήθεια επιστημονικού-ερευνητικού εξοπλισμού του Αλεξανδρείου ΤΕΙ Θεσσαλονίκης.
Είδος 11: Ηχόμετρο τύπου 1

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
2,500.00
Galutinė sutarties vertė
2,500.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Enco ΕΠΕ
Pašto adresas: Αχ. Παράσχου 32
Vietovė: Αθήνα
Pašto kodas: 114 73
Šalis: GRC
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.