Publications Office of the EU
PARK ASCENSEURS DE LA SAC BRENNUS PRIEŽIŪRA - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

PARK ASCENSEURS DE LA SAC BRENNUS PRIEŽIŪRA

  • Paskelbta
    24/10/2025
  • Galutinis terminas
    03/11/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/11/2025
  • Skirta
    17/12/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
PATRIMOINE SA LANGUEDOCIENNE
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50750000 Liftų priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
318,764.22 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
ASCENSEURS BRENNUS
Aprašymas

Organizacijos, SAC BRENNUS narės, nusprendė sudaryti konsorciumą ir sudaryti sutartį dėl atitinkamo liftų parko priežiūros. Grupės nariai: DOMITIA HABITAT OPH (11) - PATRIMOINE SA Languedocienne (31) - L'OPH de la Communauté d'Agglomération CASTRES-MAZAMET (81) Jungtinės Amerikos Valstijos

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1709015
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/11/2025 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
BVPŽ kodas

50750000 - Liftų priežiūros paslaugos

45000000 - Statybos darbai

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.