Publications Office of the EU
Šeštojo ekonominio konkurso, skatinančio ekonominį Vakarų Pomeranijos potencialą, organizavimas su baigiamuoju iškilmingu renginiu - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Šeštojo ekonominio konkurso, skatinančio ekonominį Vakarų Pomeranijos potencialą, organizavimas su baigiamuoju iškilmingu renginiu

  • Paskelbta
    20/08/2025
  • Galutinis terminas
    15/09/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/09/2025
  • Skirta
    18/12/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Województwo Zachodniopomorskie - Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79950000 Parodų, mugių ir kongresų organizavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
888,000.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
WOiRZL.II.272.49.2025.ABJ
Aprašymas

1. Sutarties tikslas - suplanuoti, parengti ir surengti šeštąjį ekonomikos konkursą "Jūsų verslas po sėkmės vėliava" kartu su finaline švente, skatinančia Vakarų Pomeranijos ekonominį potencialą. 2. Sutarties dalyką sudaro: 1) Šeštojo ekonomikos konkurso "Jūsų verslas po sėkmės vėliava" planavimas, rengimas ir vedimas. 2) Galutinės iškilmės, apibendrinančios šeštąjį ekonomikos konkurso "Jūsų verslas po sėkmės vėliava" leidimą, planavimas, rengimas ir vedimas. 3) Reklaminės ir informacinės kampanijos įgyvendinimas vietos ir pramonės žiniasklaidoje kaip konkurso nugalėtojų prizo dalis. 3. Išsami sutarties dalyko aprėptis apima išsamų sutarties dalyko aprašymą (toliau – SOPZ), kuris yra LPZ 1 priedas.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.zp.wzp.pl/pn/UMWZ/demand/226263/notice/public/details
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.zp.wzp.pl/pn/UMWZ/demand/226263/notice/public/details
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/09/2025 10:15
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Cena
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
888,000.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: 2Event Sp. z o.o.
Pašto adresas:
Vietovė: Szczecin
Pašto kodas: 71-300
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.