Publications Office of the EU
Pastato Rathenower g. 16 Berlyne realizavimas pagal generalinio rangovo modelį su vykdymo planavimu - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Pastato Rathenower g. 16 Berlyne realizavimas pagal generalinio rangovo modelį su vykdymo planavimu

  • Skirta
    08/10/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
WBM Wohnungsbaugesellschaft Berlin-Mitte mbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE300 Berlin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45210000 Pastatų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2023-0092
Aprašymas

Klientas (AG) ketina užsakyti generalinį rangovą, kurio paslaugų turinys, be visiškai parengtos statybos, yra vykdymo planavimo plėtra, taip pat papildomos planavimo ir papildomos paslaugos. Be įprastų dokumentų (FLB, išankstinio leidimo planavimo atskaitymo, priešgaisrinės apsaugos liudijimo ir kt.), Klientas pateikia standartinę pagrindinių detalių planavimo apimtį kaip pagrindą. Pastatas suprojektuotas kaip U formos konstrukcija, kurią sudaro 4 pastato dalys (klasterinis namas, komercinis pastatas, gyvenamasis bokštas ir gyvenamųjų namų eilė) ir kuri yra į pietus nuo aikštės, kurią sukurs būsimas AN. Gyvenamasis bokštas su 8 aukštais yra aukščiausia pastato dalis ir bokštai virš kitų daugiausia 5 aukštų pastato dalių. Tarp atskirų pastato dalių yra bendros stogo terasos virš 3 aukšto. Aprūpinta laiptais į viršų. Pirmame aukšte, jungiančiame U pastato kojas, įsiterpia į reljefą galinėje turto dalyje, kuri yra apie 7 m aukščiau nei gatvės pusėje ir talpina 8 automobilių stovėjimo vietas riboto judumo asmenims ir dviračių garažą. Į automobilių stovėjimo aikšteles patenkama pietiniu keliu tarp naujojo pastato ir kaimyninio dienos centro.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: siehe Vergabeunterlagen
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 70
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Qualitätssicherungskonzept inkl. Personaleinsatzkonzept
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 15
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Meilensteinterminplan
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 15
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: ANES Bauausführungen Berlin GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Berlin
Pašto kodas: 13627
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.