Publications Office of the EU
E-Santa Cruz de Tenerife: Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

E-Santa Cruz de Tenerife: Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai

  • Skirta
    29/11/2011
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES709 Tenerife
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
140,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
605,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2 0814 2011 0170
Aprašymas

Suministro de articulos productos alimenticios para proporcionar alimentacion al personal de las distintas UCO,S en la Isla de Tenerife.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
140,000.00
Galutinė sutarties vertė
605,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Embutidos Tenerife SA
Pašto adresas: Carretera las Cañadas KM. 4,7
Vietovė: La Esperanza-El Rosario
Pašto kodas: 38290
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.