Publications Office of the EU
Bulgarija-Plovdiv: Centrinio šildymo katilai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Plovdiv: Centrinio šildymo katilai

  • Paskelbta
    07/11/2017
  • Skirta
    16/01/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
„ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG421 Пловдив
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG421 Пловдив
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
44621220 Centrinio šildymo katilai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
7,725,614.74 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
282-TP-19-TG-Д-З
Aprašymas

Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи, като се използва квалификационна система № С-17-TP-TE-Д-26 с предмет „Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи“.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: „ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Nacionalinis registracijos numeris: 115016602
Pašto adresas: ул. „Христо Г. Данов“ № 37
Vietovė: Пловдив
NUTS kodas: BG421
Pašto kodas: 4000
Šalis: BGR
Asmuo ryšiams: Теодора Караджова — търговски въпроси, Явор Николов — технически въпроси
Pagrindinis adresas: www.evn.bg
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
7,725,614.74 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: „Роберт Бош“ ЕООД
Pašto adresas: област София, община Столична, район „Лозенец“, бул. „Черни връх“ № 51б, бизнес център FPI, ет. 3
Vietovė: София
Pašto kodas: 1407
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.