Publications Office of the EU
Portugalija-Lisabona: Viešųjų ryšių valdymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalija-Lisabona: Viešųjų ryšių valdymo paslaugos

  • Pranešta
    05/12/2019
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    08/01/2020
  • Paskelbta
    21/02/2020
  • Galutinis terminas
    13/04/2020
  • Skirta
    29/05/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Serviços Partilhados do Ministério da Saúde (SPMS), E. P. E.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PTZ Extra-Regio NUTS 1
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79416100 Viešųjų ryšių valdymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
91,150.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
20200107
Aprašymas

Serviços de apoio especializado para a Direção de Comunicação e Relações Públicas (DCRP).

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: SPMS — Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, E. P. E.
Nacionalinis registracijos numeris: 509540716
Pašto adresas: Avenida da República, 61
Vietovė: Lisboa
NUTS kodas: PTZZZ
Pašto kodas: 1050-189
Šalis: PRT
Pagrindinis adresas: www.spms.min-saude.pt
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
91,150.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Daily Spin, Lda.
Pašto adresas: Rua Barão de Sabrosa, 137, 1.º
Vietovė: Lisboa
Pašto kodas: 1900-088
Šalis: PRT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.