Publications Office of the EU
Ispanija-Barselona: Stomatologijos praktikos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Barselona: Stomatologijos praktikos paslaugos

  • Pranešta
    18/07/2019
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    01/10/2019
  • Paskelbta
    18/11/2019
  • Galutinis terminas
    03/12/2019
  • Atšaukta
    09/06/2020
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Servicio Catalán de la Salud
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES51 Cataluña
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85131000 Stomatologijos praktikos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
811,699.20 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
9
Pasiūlymo referencinis numeris
ODONT/19
Aprašymas

Servicios sanitarios de atención bucodental integral a las personas privadas de libertad dentro de los centros penitenciarios de Cataluña.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Servicio Catalán de Salud
Nacionalinis registracijos numeris: S5800006H
Pašto adresas: Travessera de les Corts, 131-159, edificio Olimpia
Vietovė: Barcelona
NUTS kodas: ES51
Pašto kodas: 08028
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Servicio Catalán de Salud
Pagrindinis adresas: http://catsalut.gencat.cat/ca/inici/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/notice.pscp?reqCode=searchCn&idCap=204113&pagingPage=0
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/12/2019 10:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.