Publications Office of the EU
Ispanija-Pontevedra: Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Pontevedra: Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti

  • Skirta
    06/06/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Presidencia de la Diputación Provincial de Pontevedra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES114 Pontevedra
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES114 Pontevedra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34130000 Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2021049376
Aprašymas

lote 1

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Monforte, S.A.
Pašto adresas: Rua Coton de Arriba, 2 (P.I. Louzaneta)
Vietovė: Lugo
Pašto kodas: 27028
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.