Publications Office of the EU
Prancūzija-Grenoble: Mikroskopai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Grenoble: Mikroskopai

  • Paskelbta
    11/03/2017
  • Galutinis terminas
    20/03/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/03/2017
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Institut polytechnique de Grenoble (INP)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38510000 Mikroskopai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Le matériel proposé devra impérativement être interfacé avec le ResiScope II.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Institut polytechnique de Grenoble (INP)
Pašto adresas: 46 avenue Félix Viallet
Vietovė: Grenoble
NUTS kodas: FR714
Pašto kodas: 38000
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.grenoble-inp.fr/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/03/2017 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.