Publications Office of the EU
Lenkija-Bydgoszcz: Tvarsliava - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Bydgoszcz: Tvarsliava

  • Paskelbta
    14/03/2017
  • Galutinis terminas
    27/04/2017
  • Skirta
    04/07/2017
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Jurasz
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33141110 Tvarsliava
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,612,287.20 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
6,446,299.30 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
39
Pasiūlymo referencinis numeris
NLZ. 2017. 271.25
Aprašymas

2.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, opatrunków specjalistycznych i jałowych zestawów opatrunkowych określonych w załączniku nr 2 do niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia, zwanej dalej SIWZ. 2.2. Przedmiot zamówienia obejmuje 40 niepodzielnych części, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej z nich winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia, jak i wymagania zawarte w punkcie 3 niniejszej specyfikacji.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy
Pašto adresas: ul. M. Skłodowskiej-Curie 9
Vietovė: Bydgoszcz
NUTS kodas: PL613
Pašto kodas: 85-094
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Bożena Kula
Pagrindinis adresas: www.jurasza.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.