Publications Office of the EU
THW OV Wittenberge - Nekilnojamojo turto planavimas Pastatai ir interjerai - Energetinė ir struktūrinė renovacija + Renewal Heat Generation Plant - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

THW OV Wittenberge - Nekilnojamojo turto planavimas Pastatai ir interjerai - Energetinė ir struktūrinė renovacija + Renewal Heat Generation Plant

  • Paskelbta
    05/02/2025
  • Galutinis terminas
    07/03/2025
  • Skirta
    14/10/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Brandenburgischer Landesbetrieb für Liegenschaften und Bauen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE40H Teltow-Fläming
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71240000 Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
-1.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
15/2024
Aprašymas

Siekiant energiškai efektyviai renovuoti oficialų Techninės pagalbos agentūros (THW) pastatą Vitenberge, turi būti atliktas struktūrinio varianto tyrimas.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YYEHDHC
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YYEHDHC
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterium 5.
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
-1.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: LEHMANN + LIESCHKE Generalplanungsgesellschaft mbH
Pašto adresas:
Vietovė: Zossen
Pašto kodas: 15806
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.