Publications Office of the EU
Dvylikos temperatūrinių mechaninių transporto priemonių (TOMCH) tiekimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Dvylikos temperatūrinių mechaninių transporto priemonių (TOMCH) tiekimas

  • Galutinis terminas
    19/03/2024
  • Paskelbta
    16/09/2025
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: EL301 Βόρειος Τομέας Αθηνών
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
35412000 Koviniai šarvuočiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
19,354,838.71 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1/2024
Aprašymas

Sutarties dėl 12 laikinai naudojamų mechaninių transporto priemonių su vienalaikiu 4 metų pamatinio susitarimo dėl jų nuolatinės paramos (FOS) pasirašymu su tuo pačiu ekonominės veiklos vykdytoju, pasirašymas.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
sen-info
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
19,354,838.71 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.