Publications Office of the EU
HYDPY - Pertvarkyti LOS 1 HydPy-L-Rhine: Viso Reino baseino vandens balanso modeliavimas su LARSIM pradinės grandies bandomaisiais tyrimais pagal pagrindinę sutartį „HydPy-RTC-RHEIN Reino vandens balanso ir valdymo modeliavimas“ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

HYDPY - Pertvarkyti LOS 1 HydPy-L-Rhine: Viso Reino baseino vandens balanso modeliavimas su LARSIM pradinės grandies bandomaisiais tyrimais pagal pagrindinę sutartį „HydPy-RTC-RHEIN Reino vandens balanso ir valdymo modeliavimas“

  • Skirta
    21/08/2025
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Bundesanstalt für Gewässerkunde
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEB11 Koblenz, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
5.02.02#00001#000824008M2/N1
Aprašymas

Pozicija Z1 Modelio veikimo gerinimas taikant vidinę erdvinę paralelę Pozicija Z2 Tolesnis algoritmo, skirto srauto tinklui Vokietijoje išvesti, plėtojimas Pozicija Z3 Tolesnis algoritmo, skirto srauto tinklui už Vokietijos ribų išvesti, plėtojimas Pozicija Z4 Šveicarijos ežerų duomenų prieinamumo gerinimas Pozicija Z5 Pozicija Z6 Projekto susitikimai Pozicija Z7 Projekto ataskaita

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
Preis
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Björnsen Beratende Ingenieure GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Koblenz
Pašto kodas: 56070
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.