Publications Office of the EU
CZ-Havlíčkův Brod: Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Havlíčkův Brod: Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos

  • Skirta
    11/03/2011
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ063 Kraj Vysočina
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
80400000 Suaugusiųjų ir kito mokymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
240,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
5,782,665.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
989C/2010
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je výběr dodavatelů, kteří budou pro Úřad práce v Havlíčkově Brodě zajišťovat v rámci národního individuálního projektu (NIP) a aktivní politiky zaměstnanosti realizaci rekvalifikačních kurzů. Do rekvalifikačních kurzů budou zařazováni uchazeči a zájemci o zaměstnání evidovaní na úřadě práce.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
240,000.00
Galutinė sutarties vertė
5,782,665.00 CZK
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.