Publications Office of the EU
Lenkija-Varšuva: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Varšuva: Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos

  • Paskelbta
    13/04/2013
  • Galutinis terminas
    22/05/2013
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/05/2013
  • Skirta
    08/07/2013
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Kancelaria Senatu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
950,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,176,520.22 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
BPSP-340-5/13 KP-1/13
Aprašymas

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemu do głosowania z torem audio w sali posiedzeń Senatu, wraz z serwisem i opcjonalnymi pracami rozwojowymi w okresie 48 miesięcy od dnia podpisania umowy.
2. Przedmiot zamówienia – opis ogólny
2.2. Elementem Sali Posiedzeń Senatu RP jest system (konferencyjny) do obsługi głosowań zwany dalej systemem, pozwalający na:
2.2.2. Wykonywanie parlamentarnych głosowań imiennych;
2.2.3. Prowadzenie dyskusji z miejsc;
2.2.4. Współpracę z innymi systemami.
3. Istniejący system, wobec wyeksploatowania i wykonywanego remontu sali, zostanie w ramach ww.
postępowania, wymieniony na nowy.
4. Przedmiotem zamówienia jest elektroniczny system obsługi głosowań stanowiący zestaw urządzeń i programów służących do:
4.1. Identyfikacji głosujących/dyskutujących przy pomocy stykowych kart elektronicznych;
4.2. Realizacji głosowań;
4.3. Obsługi dyskusji prowadzonej z miejsc;
4.4. Przesyłania do wyświetlania komunikatów tekstowych, informacji o mówcach i głosowaniach;
4.5. Drukowania wyników głosowań;
4.6. Gromadzenia lokalnie ww. informacji i przesyłania jej do innych odbiorców;
4.7. Zarządzania opisanymi wyżej procesami i prezentacji zachodzących zjawisk na monitorach operatora;
5. Dostarczony system będzie musiał być dostosowany do posiadanych przez Kancelarię Senatu:
5.1. Systemu wizualizacji informacji na Sali Posiedzeń na ekranach LCD;
5.2. Systemu TV w zakresie sterowania i wyświetlania informacji;
5.3. Innych systemów gromadzenia informacji.
6. Zamówienie obejmuje:
6.1. Wykonanie projektu;
6.2. Dostawę elementów;
6.3. Dostarczenie dedykowanego oprogramowania;
6.4. Okablowanie sali w niezbędnym zakresie;
6.5. Instalację dostarczonych elementów systemu na sali;
6.6. Uruchomienie i testowanie systemu;
6.7. Sporządzenie dokumentacji powykonawczej;
6.8. Asystę techniczną w czasie 3 pierwszych posiedzeń z nowym systemem;
6.9. Prace serwisowe (niegwarancyjne);
6.10. Rozwój funkcjonalności systemu w okresie użytkowania.
7. Umowa zostanie zawarta na okres 48 miesięcy, przy czym
7.1. System musi zostać zainstalowany i oddany do użytkowania w 2013 r. na warunkach określonych w SIWZ;
7.2. Serwis i prace rozwojowe będą się odbywały w pozostałym okresie umowy;
7.3. Wynagrodzenie Wykonawcy będzie wypłacane:
7.3.1. Jednorazowo po zainstalowaniu i uruchomieniu systemu;
7.3.2. Za prace serwisowe i rozwojowe, stosownie do ich przebiegu;
8. Fazy realizacji zamówienia
8.1. Zamawiający oczekuje wydzielenia następujących faz:
8.1.1. Faza I – projekt wykonawczy;
8.1.2. Faza II – wykonanie systemu (sprzętowe i programowe);
8.1.3. Faza III – dostawa, montaż i uruchomienie na sali;
8.1.4. Faza IV – serwisowanie i rozwój systemu.
9. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie się odbywała w siedzibie Kancelarii Senatu, przy ul. Wiejskiej 6, w Warszawie.
10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania niniejszego zamówienia.
11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Kancelaria Senatu Kancelaria Ogólna, ul. Wiejska 6, 00-902 Warszawa, budynek B, wejście BII, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00.
Pašto adresas: ul. Wiejska 6
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 00-902
Šalis: POL
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/05/2013 12:30
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
950,000.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
1,176,520.22 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: TRIAS AVI Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Kabaretowa 21
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 01-942
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.