Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Hofheim am Taunus: Architektūros ir susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Hofheim am Taunus: Architektūros ir susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    04/02/2022
  • Galutinis terminas
    04/03/2022
  • Skirta
    02/09/2022
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Kreisausschuss Main-Taunus-Kreis, Hochbau- und Liegenschaftsamt
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
486,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
472,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
LorsbacherS-Erw-Arch-2022-Ex-Post
Aprašymas

Erweiterung Lorsbacher Grundschule, 65719 Hofheim - Dienstleistungsauftrag Objektplanung Gebäude, § 34 HOAI

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4Y37RS19
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
486,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
472,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Kulla Architekten
Pašto adresas: Hauptstraße 29
Vietovė: Hattersheim
Pašto kodas: 65795
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.