Publications Office of the EU
Ispanija-Leganés: Gazolis - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Ispanija-Leganés: Gazolis

  • Paskelbta
    12/11/2014
  • Galutinis terminas
    30/12/2014
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/01/2015
  • Skirta
    07/04/2015
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ayuntamiento de Leganés
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09134000 Gazolis
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,057,851.24 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
24/2014
Aprašymas

Suministro de Gasóleo C para las Dependencias del Ayuntamiento de Leganés.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/01/2015 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
BVPŽ kodas

09134000 - Gazolis

09132000 - Benzinas

Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,057,851.24 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Pašto adresas: av. Méndez Álvaro, 44
Vietovė: Madrid
Pašto kodas: 28045
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.