Publications Office of the EU
Lenkija-Cisek: Remonto, priežiūros ir panašios paslaugos, susijusios su keliais ir kitais įrenginiais - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Lenkija-Cisek: Remonto, priežiūros ir panašios paslaugos, susijusios su keliais ir kitais įrenginiais

  • Skirta
    01/12/2015
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL524 Opolski
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50230000 Remonto, priežiūros ir panašios paslaugos, susijusios su keliais ir kitais įrenginiais
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,611,653.76
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,982,334.12 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
ZPD.271.7.1.2015
Aprašymas

Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie Gminy Cisek w postaci serwisu sieci i urządzeń oświetleniowych, polegających na: 1.Prowadzeniu serwisu sieci i urządzeń oświetleniowych w sposób zapewniający jej sprawność techniczną wg zakresu podstawowych prac należących do konserwacji oświetlenia określonego w załączniku nr 4 do zaproszenia oraz wykonanie prac zgodnie z harmonogramem rzeczowym przedstawionym w załączniku nr 5 do zaproszenia. Przebudowane i dobudowane, zgodnie z tym harmonogramem punkty świetlne, będą stanowić własność Wykonawcy.
2.Całodobowej ciągłej obsłudze za pośrednictwem właściwych komórek organizacyjnych umożliwiającej zgłaszanie reklamacji i informacji o nieprawidłowym działaniu sieci i urządzeń oświetleniowych przez 7 dni tygodnia i 24 godziny na dobę.
3.Bezzwłocznym podejmowaniu działań interwencyjnych w sytuacjach wyjątkowych, takich jak:
a)kolizja drogowa w wyniku, której uszkodzeniu uległa sieć oświetleniowa,
b)stan sieci stwarzający zagrożenie dla otoczenia,
c)niesprawność fragmentów sieci stanowiących obszar zasilania stacji transformatorowej 15/0,4kV.
4.Usuwaniu zgłoszonych usterek i niesprawności sieci oraz urządzeń oświetleniowych w czasie do 10 dni od skutecznego zgłoszenia przez zamawiającego.
5.Usuwaniu na własny koszt usterek sieci oraz urządzeń oświetleniowych powstałych wskutek kolizji drogowych oraz działań żywiołów w czasie niezbędnym do usunięcia powstałych szkód nie dłuższym niż 21 dni.
6.Zawiadomieniu Zamawiającego o awariach sieci oświetleniowej, których usunięcie w terminie określonym w pkt 4 i 5 jest niemożliwe z przyczyn niezależnych od Wykonawcy z podaniem przyczyny.
7.Realizacji zadań związanych z poprawą efektywności i jakości oświetlenia drogowego na terenie Gminy Cisek stanowiących własność Wykonawcy.
Liczba niesprawnych źródeł światła w odniesieniu do dowolnie wybranego obwodu oświetlenia drogowego wyprowadzonego ze stacji na terenie Gminy Cisek nie powinna przekroczyć 5 %.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
1,611,653.76
Galutinė sutarties vertė
1,982,334.12 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: TAURON Dystrybucja S.A., Oddział w Opolu, ul. Waryńskiego 1, 45-047 Opole
Pašto adresas: ul. Jasnogórska 11
Vietovė: Kraków
Pašto kodas: 31-358
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.