Publications Office of the EU
Švedija-Trollhättan: Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Švedija-Trollhättan: Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu

  • Paskelbta
    13/07/2018
  • Galutinis terminas
    13/09/2018
  • Skirta
    03/10/2018
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Trollhättans kommun
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85311000 Socialinio darbo paslaugos, susijusios su apgyvendinimu
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
192,000,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
2018/431
Aprašymas

– HVB vuxna su piktnaudžiavimu (tyrimas dėl komandiravimo, perdirbimo.
Priežiūros paslaugos, kuriose kyla piktnaudžiavimo problemų, profesiniai kooperatyvai)
– Prieglauda žmonėms, turintiems prievartos problemų
– Globėjų priežiūra
Globa (apgyvendinimas su specialiomis paslaugomis)

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afbevwqled&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
2,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
192,000,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Granbackens Förvaltnings Aktiebolag
Pašto adresas:
Vietovė: HÖGSÄTER
Pašto kodas: 45063
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.