Publications Office of the EU
Bendrijos atviras konkursas dėl nemokamų maceravimo mašinų tiekimo ir jų vienkartinių biologinių atliekų konteinerių tiekimo - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Bendrijos atviras konkursas dėl nemokamų maceravimo mašinų tiekimo ir jų vienkartinių biologinių atliekų konteinerių tiekimo

  • Paskelbta
    08/05/2024
  • Galutinis terminas
    07/06/2024
  • Atšaukta
    18/05/2026
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Atšaukta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
A.O. San Giovanni Addolorata
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,001,404.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Atvira Bendrijos procedūra pagal Įstatyminio dekreto Nr. 36/2023 71 straipsnį dėl paskolos suteikimo nemokamai tiekti maceravimo mašinas ir tiekti atitinkamus vienkartinius biologinių atliekų konteinerius, kurių reikia San Giovanni Addolorata ligoninei 36 mėnesių laikotarpiui, numatant galimybę sutartį pratęsti dar 24 mėnesiams, vienai partijai, kurios bendra suma trejiems metams yra 600 000,00 EUR be PVM ir 1 404,00 EUR be PVM – 1 712,88 EUR, įskaitant PVM, susijusį su saugos rinkliavomis, kurioms netaikomas sumažinimas.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://stella.regione.lazio.it/portale
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Offerta economicamente più vantaggiosa
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
1,001,404.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.