Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Veldhoven: Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Nyderlandai, Olandija-Veldhoven: Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos

  • Paskelbta
    26/05/2018
  • Galutinis terminas
    08/06/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Gemeente Veldhoven
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL41 Noord-Brabant
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL41 Noord-Brabant
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79000000 Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
70.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Om de volledige opdrachtinformatie te kunnen zien dient u een formeel goedgekeurde registratie te hebben op het betreffende dynamisch aankoopsysteem.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Gemeente Veldhoven
Pašto adresas: Meiveld 1
Vietovė: Veldhoven
NUTS kodas: NL41
Pašto kodas: 5501 KA
Šalis: NLD
Asmuo ryšiams: Gemeente Veldhoven
Pagrindinis adresas: https://inhuur.werkeninzuidoostbrabant.nl/Opdracht/Gemeente-Veldhoven/Juridisch-adviseur-Omgevingsrecht/1347
Elektroniniu būdu naudojant:
https://inhuur.werkeninzuidoostbrabant.nl/Opdracht/Gemeente-Veldhoven/Juridisch-adviseur-Omgevingsrecht/1347
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
70.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.