Publications Office of the EU
Naujas DKFZ tyrimų pastatas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Naujas DKFZ tyrimų pastatas

  • Pranešta
    05/05/2023
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    15/06/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Neaktyvi
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Deutsches Krebsforschungszentrum (DKFZ Standort Dresden)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45215100 Su sveikatos apsauga susijusių pastatų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
18,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Naujas DKFZ mokslinių tyrimų pastatas. Planuojama daug atskirų sandorių (2022–2026 m.). Informacija apie atskirų pirkimo dalių turinį ir apimtį pateikiama atskirai su atskiru pranešimu. Kitus pranešimus planuojama paskelbti 2022–2023 m.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Pašto adresas: Fetscherstraße 74
Vietovė: Dresden
NUTS kodas: DED21
Pašto kodas: 01307
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.uniklinikum-dresden.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Pirkėjai
Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
18,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.