Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Radeburg: Gaisrų gesinimo automobiliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Radeburg: Gaisrų gesinimo automobiliai

  • Paskelbta
    17/10/2019
  • Galutinis terminas
    25/11/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/11/2019
  • Skirta
    27/12/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Radeburg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DED2E Meißen
Pirkėjo vieta
NUTS code: DED2E Meißen
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144213 Gaisrų gesinimo automobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
311,475.52 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
VB-126001/32162/2019
Aprašymas

Löschgruppenfahrzeug LF 10 mit Löschwasserbehälter für mind. 1600 Liter nach DIN 14530-5.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadt Radeburg
Pašto adresas: Heinrich-Zille-Straße 6
Vietovė: Radeburg
NUTS kodas: DED2E
Pašto kodas: 01471
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.radeburg.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/11/2019 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
311,475.52 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Magirus GmbH
Pašto adresas: Graf-Arco-Straße 30
Vietovė: Ulm
Pašto kodas: 89079
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.