Publications Office of the EU
Nyderlandai, Olandija-Beilen: Gatvių valymo ir šlavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nyderlandai, Olandija-Beilen: Gatvių valymo ir šlavimo paslaugos

  • Paskelbta
    07/12/2022
  • Galutinis terminas
    24/01/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/01/2023
  • Skirta
    20/02/2023
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Gemeente Midden-Drenthe
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NL131 Noord-Drenthe
Pirkėjo vieta
NUTS code: NL Nederland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90610000 Gatvių valymo ir šlavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
383,300.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2901767
Aprašymas

Het verwijderen van onkruid op verharding alsmede al het afval op verharding, zoals natuurlijk vuil, zwerfvuil en vuil in de goot binnen de bebouwde kom en buiten de bebouwde kom, door één Opdrachtnemer op basis van prestatie- en aanvullende eisen.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Gemeente Midden-Drenthe
Nacionalinis registracijos numeris: 10502380
Pašto adresas: Raadhuisplein 1
Vietovė: BEILEN
NUTS kodas: NL
Pašto kodas: 9411NB
Šalis: NLD
Asmuo ryšiams: Arjan Cappon
Pagrindinis adresas: http://www.middendrenthe.nl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/281460/details
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/01/2023 15:15
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
383,300.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SIGHT Landscaping B.V.
Pašto adresas: Fokko Kortlanglaan 137
Vietovė: HARDERWIJK
Pašto kodas: 3845LC
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.