Publications Office of the EU
PBKS (Prizon, Ballyvary, Keelogues, Straide) GWS vandens išsaugojimo, nuotėkio mažinimo ir prevencijos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

PBKS (Prizon, Ballyvary, Keelogues, Straide) GWS vandens išsaugojimo, nuotėkio mažinimo ir prevencijos darbai

  • Paskelbta
    20/01/2026
  • Galutinis terminas
    13/02/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/02/2026
  • Skirta
    09/03/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Mayo County Council_1127
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: IE042 West
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71311000 Civilinės inžinerijos konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
90,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Konsultacinės paslaugos: PBKS (GWS vandens išsaugojimo, nuotėkio mažinimo ir prevencijos darbai). Projektas apima projektavimą, priežiūrą ir perdavimą.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7339019
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=7339019
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/02/2026 18:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

71311000 - Civilinės inžinerijos konsultacinės paslaugos

77300000 - Sodininkystės paslaugos

90000000 - Nuotekų ir atliekų šalinimo paslaugos, valymo ir aplinkosaugos paslaugos

90400000 - Nuotekų paslaugos

77310000 - Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos

77000000 - Žemės ūkio, miškininkystės, sodininkystės, akvakultūros ir bitininkystės paslaugos

45200000 - Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai

45000000 - Statybos darbai

Award method
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: MEAT
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 1
Apskaičiuotoji vertė
90,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: SDS (Structural Design Solutions) Ltd
Pašto adresas:
Vietovė: Castlebar
Pašto kodas: F23 E283
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.