Publications Office of the EU
DNS - Miškininkystės veikla auginimo procese OZ Považie, OZ Sever ir OZ Tatry - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

DNS - Miškininkystės veikla auginimo procese OZ Považie, OZ Sever ir OZ Tatry

  • Paskelbta
    12/08/2026
  • Šiandien
    03/09/2026
  • Galutinis terminas
    16/09/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
77230000 Paslaugos, susijusios su miškininkyste
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,279,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
DNS PČ Považie, Tatry a Sever
Aprašymas

Dinaminėje pirkimo sistemoje (toliau – DNS) sudaromų sutarčių objektas – teritorijų valymas nuo liekanų po kirtimo, dirvožemio paruošimas miško atkūrimui, miško atkūrimas sodinant ar sėjant, vėlesnė jaunų medynų priežiūra apsaugant juos nuo piktžolių, medžiojamieji gyvūnai ir jų auklėjimas retinant ir pašalinant nepageidaujamus medžius iš medyno, siekiant pagerinti jų kokybę ir stabilumą. Šią pagrindinę priežiūrą papildo miškų apsaugos darbai, kuriais siekiama užkirsti kelią kenksmingiems veiksniams ir tiesiogiai nuo jų apsisaugoti, invazinių žolelių ir augalų pašalinimo darbai, kiti auginimo darbai, miško medžių genofondo išsaugojimo ir dauginimo darbai ir miško transporto tinklo priežiūros darbai siekiant vykdyti auginimo veiklą. Tai profesinė veikla, kuria siekiama tvariai valdyti miškus taip ir tokiu mastu, kad būtų išsaugota jų biologinė įvairovė, atsparumas, gamybos ir atkūrimo pajėgumai, gyvenimo trukmė ir gebėjimas atlikti miškų gamybos, socialines ir ekologines funkcijas. Tai diferencijuotas miškų valdymas, kuriuo atsižvelgiama į įvairias gamtines, augalininkystės, ekonomines, ekonomines ir socialines sąlygas bei reikalavimus, taikomus rengiant ir įgyvendinant miškų priežiūros programą, ir procedūras pagal specialius ypatingų aplinkybių padarinių ir nenumatytos žalos miškams šalinimo reglamentus.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Cena
Apskaičiuotoji vertė
1,279,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.