Publications Office of the EU
D-Hohenstein-Ernstthal: Vidurinių mokyklų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

D-Hohenstein-Ernstthal: Vidurinių mokyklų statybos darbai

  • Paskelbta
    08/11/2011
  • Galutinis terminas
    29/11/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    29/11/2011
  • Skirta
    20/12/2011
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DED45 Zwickau
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45214220 Vidurinių mokyklų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
262,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
295,599.81 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
SARI11/12_NP02/L07
Aprašymas

Ca. 800 m² abgehängte Decke aus Aluminium Conturraster, gelocht, mit Unterkonstruktion;
Ca. 1 700 m² abgehängte Akustikdecke;
Ca. 570 m² abgehängte Gipskartondecke;
Ca. 940 m² Metallständerwände in verschiedenen Wandstärken;
Ca. 300 m² Vorwände;
Ca. 470 m² Verkofferungen;
1 Stück geflatete Designdecke (Grundfläche ca. 140 m²);
Werksplanungen und statische Nachweise für alle Unterhangdecken.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Pašto adresas: Altmarkt 41
Vietovė: Hohenstein-Ernstthal
Pašto kodas: 09337
Šalis: DEU
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
29/11/2011 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
262,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
295,599.81 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Plesch & Seidel GmbH
Pašto adresas: Auerbacher Straße 93
Vietovė: Klingenthal
Pašto kodas: 08248
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.