Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Beckenham: Pagaminto valgio tiekimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Beckenham: Pagaminto valgio tiekimo paslaugos

  • Paskelbta
    24/02/2020
  • Galutinis terminas
    30/04/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Langley Park Learning Trust
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKI6 Outer London - South
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKI London
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55520000 Pagaminto valgio tiekimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,057,222.00 GBP
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
CA7037
Aprašymas

OJEU tender for 3 years.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Langley Park Learning Trust
Pašto adresas: Langley Park School for Boys, South Eden Park Road
Vietovė: Beckenham
NUTS kodas: UKI
Pašto kodas: BR3 3BP
Šalis: GBR
Pagrindinis adresas: www.lplt.org.uk
Elektroniniu būdu naudojant:
https://suppliers.multiquote.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
4,057,222.00 GBP
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.