Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Breisgau Freiburgas: Gaisrų gesinimo automobiliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Breisgau Freiburgas: Gaisrų gesinimo automobiliai

  • Paskelbta
    07/04/2023
  • Galutinis terminas
    16/05/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/05/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landkreis Breisgau-Hochschwarzwald
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE131 Freiburg im Breisgau, Stadtkreis
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144213 Gaisrų gesinimo automobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
2023001885
Aprašymas

Wechselladerfahrzeug 26/6900-1570 nach DIN 14505 in drei Losen

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/7140b36f-0e35-4034-8320-5dae1f2243fc
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/05/2023 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.