Publications Office of the EU
The provision of Videography Services for the Higher Education Authority - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

The provision of Videography Services for the Higher Education Authority

  • Skirta
    23/09/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
The Higher Education Authority
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: IE061 Dublin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
92100000 Kino ir videofilmų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
38,750.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

The provision of Videography Services for the Higher Education Authority

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: Cost @ 30%
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 30
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Quality @ 70%
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 70
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
38,750.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: The Reelists
Pašto adresas:
Vietovė: Dublin
Pašto kodas: D2
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.