Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Greifswald: Mokykliniai baldai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Greifswald: Mokykliniai baldai

  • Paskelbta
    24/12/2014
  • Galutinis terminas
    02/02/2015
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/02/2015
  • Skirta
    24/03/2015
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Universitäts- und Hansestadt Greifswald, Der Oberbürgermeister
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39160000 Mokykliniai baldai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
350,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
280,064.84 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
40-14-03
Aprašymas

Neuausstattung der Grundschule Käthe Kollwitz nach ihrer Sanierung.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/02/2015 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.