Publications Office of the EU
Italija-Roma: Specializuotų įmonių telefono ryšio tinklo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Roma: Specializuotų įmonių telefono ryšio tinklo paslaugos

  • Skirta
    20/12/2017
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Comando Generale dell’Arma dei Carabinieri – Centro Unico Contrattuale
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: IT Italia
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI43 Roma
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
64214000 Specializuotų įmonių telefono ryšio tinklo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,048,861.79
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,048,861.79 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Procedura negoziata ex art. 63 co. 2, lett. b, sub. 3 del D. Lgs. 50/2016 per completare sul territorio nazionale l’attivazione del “112 NUE integrato” presso 28 Comandi provinciali/Gruppi e 102 Compagnie dipendenti nelle regioni Abruzzo, Basilicata, Calabria, Emilia Romagna, Molise, Sardegna, Toscana e Veneto.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
3,048,861.79
Galutinė sutarties vertė
3,048,861.79 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Telecom Italia S.p.A.
Pašto adresas: via Gaetano Negri 1
Vietovė: Milano
Pašto kodas: 20123
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.