Publications Office of the EU
Austrija-Graz: Sveikatos priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Graz: Sveikatos priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    24/05/2022
  • Galutinis terminas
    04/07/2022
  • Skirta
    18/07/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Arbeitsmarktservice Steiermark
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: AT22 Steiermark
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT22 Steiermark
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85100000 Sveikatos priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
445,500.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
445,500.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
141.122
Aprašymas

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Arbeitsmarktservice Steiermark
Nacionalinis registracijos numeris: 9110002553327
Pašto adresas: Babenbergerstraße 33
Vietovė: Graz
NUTS kodas: AT22
Pašto kodas: 8020
Šalis: AUT
Pagrindinis adresas: www.ams.at
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
445,500.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
445,500.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: BBRZ Österreich
Pašto adresas:
Vietovė: Linz
Pašto kodas:
Šalis: AUT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.