Publications Office of the EU
Průtokový cytometr se sorterem - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Průtokový cytometr se sorterem

  • Paskelbta
    28/01/2025
  • Galutinis terminas
    24/02/2025
  • Skirta
    28/04/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Vysoké učení technické v Brně
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,545,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,544,000.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
01/2025
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je dodávka průtokového cytometru se sortérem. Součástí dodávky je doprava, instalace zboží a zaškolení obsluhy. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí zadávací dokumentace.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.tenderarena.cz/profil/zakazka/detail.jsf?id=768394
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.tenderarena.cz/profil/zakazka/detail.jsf?id=768394
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nabídková cena
Apskaičiuotoji vertė
4,545,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
4,544,000.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: BioTech a.s.
Pašto adresas:
Vietovė: Praha - Strašnice
Pašto kodas: 10800
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.