Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Ayr: Architektūrinio projektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Ayr: Architektūrinio projektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    17/03/2018
  • Galutinis terminas
    30/04/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/04/2018
  • Skirta
    02/05/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Ayrshire Housing
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKM9 Southern Scotland
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKM9 Southern Scotland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,000,000.00 GBP
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,000,000.00 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

The provision of architectural including principal designer services for housing association development activity in Ayrshire.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
www.publiccontractsscotland.gov.uk
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/04/2018 12:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,000,000.00 GBP
Galutinė sutarties vertė
2,000,000.00 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: DO Architecture
Pašto adresas: 139 Stockwell Street
Vietovė: Glasgow
Pašto kodas: G1 4LR
Šalis: GBR

Vietovė: Page /Park Architects
Pašto adresas: 20 James Morrison Street
Vietovė: Glasgow
Pašto kodas: G1 5PE
Šalis: GBR

Vietovė: Lawrence McPherson Associates
Pašto adresas: The Atrium, 6 New Road
Vietovė: Ayr
Pašto kodas: KA8 9PS
Šalis: GBR

Vietovė: John Gilbert Architects
Pašto adresas: 201 The White Studios, Templeton on the Green, 62 Templeton Street
Vietovė: Glasgow
Pašto kodas: G40 1DA
Šalis: GBR

Vietovė: Austin-Smith:Lord LLP
Pašto adresas: 296 St. Vincent Street, Glasgow
Vietovė: Glasgow
Pašto kodas: G2 5RU
Šalis: GBR

Vietovė: ARPL Architects
Pašto adresas: 11 Wellington Square
Vietovė: Ayr
Pašto kodas: KA7 1EN
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.