Publications Office of the EU
CSE/AH04/1101439348/26/PO - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

CSE/AH04/1101439348/26/PO

  • Paskelbta
    19/06/2025
  • Galutinis terminas
    21/07/2025
  • Skirta
    14/10/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Hospital Dr.Josep Trueta
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES512 Girona
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
50000000 Remonto ir priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,075,090.56 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
254,007.73 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Paslaugos DE MANTENIMENT DE LA FUSTERIA DE L'HOSPITAL UNIVERSITARI DE GIRONA DR.JOSEP TRUETA

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
HTTPS://compres.girona.ics@gencat.cat
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
HTTPS://compres.girona.ics@gencat.cat
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Kriterijus:
Tipas: cost
Aprašymas: SERVEI DE MANTENIMENT DE LA FUSTERIA DE L'HOSPITAL UNIVERSITARI DE GIRONA DR.JOSEP TRUETA
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
1,075,090.56 EUR
Galutinė sutarties vertė
254,007.73 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: GIRO-FUSTA, S.L.
Pašto adresas:
Vietovė: GIRONA
Pašto kodas: 17002
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.