Publications Office of the EU
Norvegija-Oslas: Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Norvegija-Oslas: Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos

  • Paskelbta
    03/10/2018
  • Galutinis terminas
    23/11/2018
  • Skirta
    24/05/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Oslo kommune v/ Velferdsetaten
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO Norge
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO Norge
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85000000 Sveikatos priežiūros ir socialinio darbo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,500,000,000.00 NOK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
10,500,000,000.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
201800559
Aprašymas

This competition is for a Framework Agreement for respite care services outside the home for children and adults with disabilities who have a right to this. The service is pursuant to the Health and Care Act § 3-6 No 2.
Users can have varying degrees of disabilities or similar needs and can have additional difficulties, such as mental and/or somatic health challenges.
The contract includes:
— housing respite care,
— group respite care.
The competition is for respite care services for a large and compound target group. The general aim is that users receive services that, in the best way possible, attend to functional and coping abilities, development, independence, participation and life quality when they are in respite care. The content and professional approach of the service must be adapted to each individual user's care needs, age and type of respite care.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Oslo kommune v/ Velferdsetaten
Nacionalinis registracijos numeris: 997 506 413
Pašto adresas: Storgata 51
Vietovė: Oslo
NUTS kodas: NO
Pašto kodas: 0182
Šalis: NOR
Asmuo ryšiams: Karianne Arnkværn
Pagrindinis adresas: www.oslo.kommune.no
Elektroniniu būdu naudojant:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=220851&B=OSLO
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The minimum requirements are in the tender documentation, Point 4.5.Award: best relationship between quality and price, and the total service offer must give a sufficiently differentiated offer and fulfil the entire target group's need for help.
Apskaičiuotoji vertė
1,500,000,000.00 NOK
Galutinė sutarties vertė
10,500,000,000.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Aberia Avlastning /BPA
Pašto adresas: Torget 1a
Vietovė: Sandefjord
Pašto kodas: 3210
Šalis: NOR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.