Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Hamburgas: Pastatų valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Hamburgas: Pastatų valymo paslaugos

  • Paskelbta
    04/03/2022
  • Galutinis terminas
    20/04/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    20/04/2022
  • Skirta
    30/08/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Finanzbehörde Hamburg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE600 Hamburg
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90911200 Pastatų valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
329,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
327,100.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
FB 2021002410
Aprašymas

Ausgeschrieben wird die Gebäudereinigung im ReBBz Schule Leuschnerstraße, Leuschnerstraße 13, 21031 Hamburg für die Zeit vom 01.10.2022 bis auf weiteres. Bei dem Objekt handelt es sich um ein Schulgebäude mit einer Gesamtreinigungsfläche von 6.100 qm.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://fbhh-evergabe.web.hamburg.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/0079cee8-0656-4746-89c0-6cdf603fbe67
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
20/04/2022 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
329,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
327,100.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Henning Facility Services GmbH
Pašto adresas: Am Sandtorkai 40
Vietovė: Hamburg
Pašto kodas: 20457
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.