Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Straubing: Požeminiai darbai, nesusiję su tunelių, šachtų, požeminių perėjų ir metro statyba - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Straubing: Požeminiai darbai, nesusiję su tunelių, šachtų, požeminių perėjų ir metro statyba

  • Paskelbta
    05/04/2019
  • Galutinis terminas
    07/05/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/05/2019
  • Skirta
    18/06/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Klinikum St. Elisabeth Straubing – Masterplanung 1. BA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE223 Straubing, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE223 Straubing, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45221250 Požeminiai darbai, nesusiję su tunelių, šachtų, požeminių perėjų ir metro statyba
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,214,966.34 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
BBSR Klinikum St. Elisabeth Straubing/127 Baumeister 6 Spezial Tiefbau
Aprašymas

— ca. 2 000 m3 Oberboden Homogenbereich 0 abtragen bis 50 cm, lagern,
— ca. 5 000 m2Planum herstellen,
— ca.12 000 m3Baugrubenaushub abschnittsweise aufnehmen, laden, abfahren Aushubtiefe bis 7,70,
— ca. 20 000 t Baugrubenaushub entsorgen,
— ca.121 lfm Bohrung Absenkbrunnen DN >/= 350 mm,
— ca. 1 000 lfm Drainleitung / Wasserhaltung,
— ca. 1 200 m2 Stahlspundwand als Verbauwand Liefern und Einbauen,
— ca. 480 lfm Pfahlbohrung für überschnittene Pfahlwand, Durchmesser 120 cm,
— ca. 575 m3 Pfahlbeton C 25/30, Pfahldurchmesser 120 cm,
— ca. 3 300 lfm Herstellen von Grossbohrpfählen DN 900 mm Gründungspfähle,
— ca. 180 t Liefern und Einbauen der statischen Bewehrung,
— ca. 850 lfm Verpreßanker A-Lage, 548 KN < Ri,d < 730 KN, temporär,
— ca. 390 lfm Verpreßanker A-Lage, 730 KN < Ri,d < 913 KN, temporär,
— Ca. 660 m3 Herstellen von Hochdruckinjektionskörpern,
— ca. 125 m3 Abbruch Stützwände, Treppenanlagen sowie Decken Freianlagen,
— ca. 400 m2 Wandflächen abdichten.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/c6d29deb-beed-4bab-ab53-e52f11db9422
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/05/2019 13:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
3,214,966.34 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Implenia Spezialtiefbau GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: München
Pašto kodas:
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.