-
Paskelbta09/08/2018
-
Galutinis terminas06/09/2018
-
Vokų su pasiūlymais atplėšimas06/09/2018
-
Skirta19/10/2018
-
Šiandien01/09/2026
Priemonės
Prancūzija-Paryžius: Verslo paslaugos: teisinės, rinkodaros, konsultavimo, įdarbinimo, spausdinimo ir apsaugos
Le présent appel d’offres a pour objet d’accompagner Business France dans le déploiement, l’animation et la mise en œuvre de la stratégie de promotion internationale de la French Tech, ci-après dénommée «Plate-forme attractivité internationale de la French Tech».
Vietovė: Business France
Nacionalinis registracijos numeris: 451 930 051 000 52
Pašto adresas: 77 boulevard Saint-Jacques
Vietovė: Paris Cedex 14
NUTS kodas: FR101
Pašto kodas: 75998
Šalis: FRA
Asmuo ryšiams: A. Dronne
Pagrindinis adresas: http://www.businessfrance.fr
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.