Publications Office of the EU
Lenkija-Brzeg: Elektra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Brzeg: Elektra

  • Paskelbta
    12/08/2022
  • Galutinis terminas
    14/09/2022
  • Atšaukta
    23/09/2022
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gmina Brzeg- Burmistrz Brzegu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL524 Opolski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL524 Opolski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09310000 Elektra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,100,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
OR.IV.271.1.U.1.2022
Aprašymas

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup energii elektrycznej na potrzeby:
1) obiektów Gminy Brzeg i jednostek organizacyjnych. Planowana łączna wysokość zużycia energii elektrycznej szacowana jest w wysokości 1436,60 MWh.
2) obiektów oświetlenia przestrzeni publicznej Gminy Brzeg. Planowana łączna wysokość zużycia energii elektrycznej szacowana jest w wysokości 467,50 MWh.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://e-propublico.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/09/2022 09:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
2,100,000.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.