Publications Office of the EU
Årsentreprenad Ventilation - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Årsentreprenad Ventilation

  • Paskelbta
    06/01/2025
  • Galutinis terminas
    05/02/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/02/2025
  • Skirta
    05/03/2025
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Region Sörmland
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE122 Södermanlands län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45331200 Vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
80,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
IN-IN24-0413
Aprašymas

Upphandlingen avser ramavtal inom fackområdet ventilation. Entreprenadarbetena omfattar ny-, om och tillbyggnader med dit hörande rivning/ demonteringsarbeten samt fastighetsunderhåll inom Region Sörmlands fastighetsbestånd.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=41767&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=41767&GoTo=Tender
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/02/2025 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: .
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 1
Apskaičiuotoji vertė
80,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: InneVäder AB
Pašto adresas:
Vietovė: Eskilstuna
Pašto kodas: 633 44
Šalis:
Vietovė: VentPartner i Östergötland AB
Pašto adresas:
Vietovė: Linköping
Pašto kodas: 582 73
Šalis:
Vietovė: Gunnar Karlsen Sverige AB
Pašto adresas:
Vietovė: MALMÖ
Pašto kodas: 20215
Šalis:
Vietovė: HH:s Ventilation AB
Pašto adresas:
Vietovė: SKOGÅS
Pašto kodas: 14250
Šalis:
Vietovė: Ventilationsprojekt i Katrineholm AB
Pašto adresas:
Vietovė: Katrineholm
Pašto kodas: 64136
Šalis:
Vietovė: Assemblin Ventilation AB
Pašto adresas:
Vietovė: Linköping
Pašto kodas: 582 73
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.