Publications Office of the EU
ORGANISATION D'UN EVENEMENT LABELISE TCA582ORG VISITE D'ETUDE METIERS D'ART & DU PATRIMOINE - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

ORGANISATION D'UN EVENEMENT LABELISE TCA582ORG VISITE D'ETUDE METIERS D'ART & DU PATRIMOINE

  • Paskelbta
    19/02/2024
  • Galutinis terminas
    01/03/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/03/2024
  • Skirta
    09/04/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Agence Erasmus+ France/Educ & Form
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79952000 Su renginiais susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
67,631.96 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
20240050
Aprašymas

TCA582ORG Visite d'études à Paris, Aubervilliers, Versailles du 21 au 24/05/2024 " Gestes du passé, métiers d'avenir - Gestures of the past, profession of the future" Visite d'études organisée par l'Agence Erasmus+ France Education/Formation, sous l'égide du ministère de la Culture, et en partenariat avec : - l'Institut National du Patrimoine, - L'Ecole Boule, - le Mobilier national, - les Ateliers d'Aubervilliers - le Campus des Métiers et Qualification (CMQ) du Château de Versailles. Nature des prestations attendues/demandées : - Prestation transport navette "arrivée" & "départ" (sur réservation plateforme) + déplacement du groupe de +/- 70 personnes pour toutes les visites d'étude & activités sociales programmées - Coordination de la prise en charge d'éventuels participants PMR participants FR/EU - Recherche d'un lieu de restauration au cours des 2 journées de visites pédagogiques (22 & 23/05/2024) - Prestation traiteur/restaurant (5 pause-café), déjeuners/dîners en extérieur selon programme - Prestation traiteur pour un cocktail avec buffet (mardi 21 mai 2024) pour +/- 100 personnes - Recherche, proposition et organisation d'un dîner de clôture le jeudi 23 mai 2024 - Recherche et proposition d'une visite guidée culturelle en lien avec la thématique générale du TCA (patrimoine & métiers d'art) - Prestation « secrétariat de manifestation » assurant l'accompagnement et le suivi de tous les participants, intervenants, animateur, facilitateurs, invités de l'agence via une plateforme d'inscription - Coordination générale de l'évènement, communication et création graphique - Gestion administrative & financière des déplacements aller-retour des participants FR - Gestion administrative de l'hébergement des participants FR/EU, intervenants, experts, etc. en interface avec l'hôtel proposé ou choisi directement par l'agence. - Prestation d'interprétariat du français vers l'anglais séquence inaugurale et visites d'études - Mise à disposition de matériel de projection (grand écran, ordinateurs, etc.) et de sonorisation (micros-cravates ou baladeurs, enceintes, etc.) - Recherche d'un lieu d'accueil (salle plénière/sous-salles) pour la session de clôture du vendredi 24 mai 2024 (matinée) sur Paris centre ou à l'hôtel choisi pour 80 personnes

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1411109
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1411109
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/03/2024 14:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Valeur technique
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 50
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Délai d'exécution
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 10
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prix
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
67,631.96 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: BUZZ SANTE
Pašto adresas:
Vietovė: Merignac
Pašto kodas: 33700
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.