Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Potsdamas: Administravimo, gynybos ir socialinės apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Potsdamas: Administravimo, gynybos ir socialinės apsaugos paslaugos

  • Paskelbta
    15/04/2022
  • Galutinis terminas
    13/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/05/2022
  • Skirta
    08/06/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Brandenburgischer IT Dienstleister
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
75000000 Administravimo, gynybos ir socialinės apsaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
V-22/0166
Aprašymas

Leitung, Steuerung und Koordinierung des Projekts "Migration zu LVN 5.1"

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXSDYYDYHZN
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/05/2022 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: IABG mbH Niederlassung Berlin
Pašto adresas: Friedrichstraße 185 Haus E
Vietovė: Berlin
Pašto kodas: 10117
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.