Publications Office of the EU
Prancūzija-La Roche-sur-Yon: Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-La Roche-sur-Yon: Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys

  • Paskelbta
    04/12/2020
  • Galutinis terminas
    08/01/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    08/01/2021
  • Skirta
    28/04/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Département de la Vendée
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRG05 Vendée
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRG05 Vendée
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34300000 Transporto priemonių ir jų variklių dalys ir pagalbiniai reikmenys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,400,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
11
Pasiūlymo referencinis numeris
20s0085pp
Aprašymas

Le présent avis concerne un appel d'offres de onze lots.
Les contrats sont des accords-cadres à bon de commande avec montant minimal annuel et montant maximal annuel.
Date prévisionnelle de début des prestations: mars 2021.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://marchespublics.vendee.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
08/01/2021 17:05
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.