Publications Office of the EU
Lenkija-Krościenko nad Dunajcem: Kredito teikimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Krościenko nad Dunajcem: Kredito teikimo paslaugos

  • Paskelbta
    12/05/2020
  • Galutinis terminas
    16/06/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/06/2020
  • Skirta
    02/07/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gmina Krościenko nad Dunajcem
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL219 Nowotarski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL219 Nowotarski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66113000 Kredito teikimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,604,826.65 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,182,835.21 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP.PN.271.2.2020
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest zaciągnięcie kredytu długoterminowego do kwoty 6 500 000,00 PLN (słownie:sześć milionów pięćset tysięcy złotych 00/100) w walucie polskiej, z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w kwocie
5 170 000,00 PLN oraz spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek w kwocie 1 330 000,00 PLN.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/06/2020 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,604,826.65 PLN
Galutinė sutarties vertė
1,182,835.21 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Pieniński Bank Spółdzielczy
Pašto adresas: Rynek 12
Vietovė: Krościenko nad Dunajcem
Pašto kodas: 34-450
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.