Publications Office of the EU
E-Madridas: Elektra, šildymas, saulės ir branduolinė energija - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

E-Madridas: Elektra, šildymas, saulės ir branduolinė energija

  • Paskelbta
    30/10/2012
  • Galutinis terminas
    05/12/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    12/12/2012
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09300000 Elektra, šildymas, saulės ir branduolinė energija
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
4,747,514.62 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
12700082900
Aprašymas

Suministro energía eléctrica alta/baja tensión varios edificios Servicios Centrales de la AEAT.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Pašto adresas: C/ Lérida, 32-34
Vietovė: Madrid
Pašto kodas: 28020
Šalis: ESP
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/12/2012 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
BVPŽ kodas
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.