Publications Office of the EU
Robotų platformos, skirtos chirurginei vizualizacijai ligoninės "Universitari Son Espases" neurochirurgijos operacinėje, tiekimas, įrengimas ir paleidimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Robotų platformos, skirtos chirurginei vizualizacijai ligoninės "Universitari Son Espases" neurochirurgijos operacinėje, tiekimas, įrengimas ir paleidimas

  • Paskelbta
    26/06/2024
  • Galutinis terminas
    25/07/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/07/2024
  • Skirta
    18/09/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Servicio de Salud de las Illes Balears
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38510000 Mikroskopai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
388,429.75 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
HUSE 44/24 PA
Aprašymas

Robotų platformos, skirtos chirurginei vizualizacijai ligoninės "Universitari Son Espases" neurochirurgijos operacinėje, tiekimas, įrengimas ir paleidimas

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
required
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/07/2024 13:52
BVPŽ kodas

38510000 - Mikroskopai

33000000 - Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai

33100000 - Medicinos įranga

Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Criterios técnicos objetivos.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 50
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Oferta económica .
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 50
Apskaičiuotoji vertė
388,429.75 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Carl Zeiss Meditec Iberia S.A.U
Pašto adresas:
Vietovė: Tres Cantos(Madrid)
Pašto kodas: 28760
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.